> Domov > FUSO

Jazdené FUSO - {{$rootScope.tsoSearchWidget.totalSearchCount}} vozidiel

Máme všetky značky, aj Fuso! Fuso je japonský výrobca úžitkových vozidiel. V Európe sa predávajú najmä ľahké a stredne ťažké nákladné vozidlá určené na distribúciu a miestnu dopravu.

Fuso Canter je ľahké a stredne ťažké úžitkové vozidlo od Fuso. Model sa pôvodne predával len v Japonsku a niekoľkých ázijských krajinách. Od 80. rokov sa predáva aj v USA.

 

S výrobou prvých vozidiel Fuso Canter na vývoz z Ázie sa začalo v roku 1962. Fuso Canter sa naďalej vyvážal aj do ďalších regiónov – do Európy, Severnej Ameriky a na Stredný východ. Väčšina modelov mestských nákladných vozidiel má vpredu na kapote logo Fuso Canter. Vzadu mávajú logo Mitsubishi. Po oddelení divízie od skupiny Mitsubishi Group získala v roku 2003 vo vozidle Fuso 85 % podiel divízia úžitkových vozidiel Daimler. Daimler Trucks teda patrí rovnaký podiel v konštrukčných radoch Fuso Canter.

 

Montážny závod Fuso v portugalskom Tramagale je výlučným dodávateľom vozidiel Fuso Canter na európsky trh. Vozidlá sa predávajú ako modely s jednoduchou alebo dvojitou kabínou.

Dostávajte najnovšie ponuky nákladných vozidiel e-mailom.
Sami si zvolíte, aké ponuky vám budeme zasielať a tiež ako často ich budeme zasielať.

Objednajte si zasielanie TruckLetter
  • Nové vozidlá na sklade
  • Vozidlá za znížené ceny

Katalóg nákladných vozidiel – zoznamy jazdených nákladných vozidiel