> Domov > Iveco

Jazdené vozidlá Iveco - {{$rootScope.tsoSearchWidget.totalSearchCount}} vozidlá

Máme všetky značky, aj Iveco! Taliansky výrobca úžitkových vozidiel je členom skupiny Fiat Group. Názov Iveco je akronymom názvu Industrial Vehicles Corporation.

Iveco, člen skupiny Fiat group, je taliansky výrobca úžitkových vozidiel so sídlom v Turíne. Názov Iveco je akronymom názvu Industrial Vehicles Corporation.

 

Iveco sa sústredí predovšetkým na výrobu stavebných a požiarnych vozidiel a vybavenia, ale vyrába aj ťažké nákladné vozidlá určené na miestnu a zahraničnú diaľkovú dopravu a transportéry. Iveco vyrába aj dieselové motory pre rôzne sektory. Štyridsať percent motorov Iveco sa montuje do nákladných vozidiel a zvyšok do ťahačov návesov a vozidiel iných výrobcov. Iveco má globálnu sieť 49 závodov a 15 vývojových oddelení. Zamestnáva 31 000 ľudí. Iveco má globálnu sieť predajcov a servisov na všetkých piatich svetadieloch s viac ako 2 000 pracoviskami na podporu predaja a viac ako 5 000 servisnými partnermi. Dcérska spoločnosť Iveco „Iveco Magirus” je vo svete synonymom protipožiarnej ochrany. Podľa vlastných údajov je Iveco najväčším výrobcom v sektore otočných vysúvacích rebríkov.

Dostávajte najnovšie ponuky nákladných vozidiel e-mailom.
Sami si zvolíte, aké ponuky vám budeme zasielať a tiež ako často ich budeme zasielať.

Objednajte si zasielanie TruckLetter
  • Nové vozidlá na sklade
  • Vozidlá za znížené ceny

Katalóg nákladných vozidiel – zoznamy jazdených nákladných vozidiel