> Domov > Scania

Jazdené vozidlá Scania - {{$rootScope.tsoSearchWidget.totalSearchCount}} vozidiel

Máme všetky značky, aj Scania! Švédsky výrobca úžitkových vozidiel ponúka ťažké nákladné vozidlá, vozidlá na diaľkovú dopravu, stavebné stroje a špeciálne vozidlá vyšších hmotnostných tried.

Švédsky výrobca Scania je spoločnosťou kótovanou na burze, ktorá sa zaoberá výrobou úžitkových vozidiel. Je jedným z najväčších výrobcov ťažkých nákladných vozidiel v Európe a Južnej Amerike. Scania je dcérskou spoločnosťou Volkswagen AG. Spoločnosť zamestnáva po celom svete približne 34 000 ľudí.

 

Scania dlhé roky ponúkala len ťažké nákladné vozidlá, vozidlá na diaľkovú dopravu, stavebné stroje a špeciálne vozidlá (napr. požiarne autá) v ťažších hmotnostných triedach sektoru nákladných vozidiel. 

Produktový rad v súčasnosti začína na 18 metrických tonách celkovej váhy a 230 k menovitého výkonu. Najťažšie samostatné vozidlá na cestné použitie majú celkovú hmotnosť 40 metrických ton a používajú sa vo Švajčiarsku. Menovitý výkon motora je až 730 k.

 

Scania je silno zastúpená v Brazílii a Argentíne na rozdiel od USA, kde sa značka nepredáva vôbec. Pôsobí aj v Austrálii a Južnej Afrike, ale len so zanedbateľným podielom na trhu.

Dostávajte najnovšie ponuky nákladných vozidiel e-mailom.
Sami si zvolíte, aké ponuky vám budeme zasielať a tiež ako často ich budeme zasielať.

Objednajte si zasielanie TruckLetter
  • Nové vozidlá na sklade
  • Vozidlá za znížené ceny

Katalóg nákladných vozidiel – zoznamy jazdených nákladných vozidiel