> Domov > Volvo

Jazdené vozidlá Volvo - {{$rootScope.tsoSearchWidget.totalSearchCount}} vozidiel

Máme všetky značky, aj Volvo! Tento švédsky výrobca úžitkových vozidiel sídli v švédskom Göteborgu. Slovo Volvo pochádza z latinčiny a dalo by sa preložiť ako „valím sa, otáčam sa”.

Volvo je švédskym výrobcom úžitkových vozidiel. Slovo Volvo pochádza z latinčiny a dalo by sa preložiť ako „valím sa, otáčam sa”. Spoločnosť Volvo bola založená v roku 1927 ako výrobca automobilov. V súčasnosti sa skupina Volvo Group venuje okrem iných produktov výrobe nákladných vozidiel značiek Volvo Trucks, Renault Trucks, Mack Trucks, UD Trucks a Eicher Trucks.

Spoločnosť sídli v Göteborgu, vo Švédsku. V roku 2007 skupina Volvo Group zamestnávala približne 100 000 ľudí po celom svete.

 

Od svojho založenia sa skupina Volvo Group venuje v rámci svojej výroby aj výrobe nákladných vozidiel (Volvo Trucks a dnes tiež Renault Trucks, Mack Trucks, UD Trucks a Eicher Trucks a ďalších). V roku 2007 sa divízia nákladných vozidiel s 66 % podielom predaja stala najvýznamnejšou divíziou skupiny.

 

Renault Trucks je jedným z najväčších výrobcov nákladných vozidiel v Európe. Renault Trucks ponúka všetky typy úžitkových vozidiel: od ľahkých nákladných vozidiel určených na dopravu v mestách až po špeciálne vozidlá a vozidlá ťažkých hmotnostných tried na diaľkovú dopravu tovarov. Volvo a Renault sa stali členmi „Klubu štyroch", spoločností, ktoré v 70. rokoch spoločne vyvíjali nákladné vozidlá.

Dostávajte najnovšie ponuky nákladných vozidiel e-mailom.
Sami si zvolíte, aké ponuky vám budeme zasielať a tiež ako často ich budeme zasielať.

Objednajte si zasielanie TruckLetter
  • Nové vozidlá na sklade
  • Vozidlá za znížené ceny

Katalóg nákladných vozidiel – zoznamy jazdených nákladných vozidiel